Notice: Constant WP_HOME already defined in /home/virtualki/206280/wp-config.php on line 106

Notice: Constant WP_SITEURL already defined in /home/virtualki/206280/wp-config.php on line 107
Jakość - 4 INSTALL

JAKOŚĆ

- poddajemy nasze produkty
szczegółowej kontroli

Dowiedz się więcej

Pasja, wieloletnie doświadczenie w montażu i projektowaniu instalacji, kompleksowa obsługa i podejście indywidualne do każdego nowego projektu wyróżnia naszą firmę na rynku instalacji kominowych i wentylacji.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wartością nadrzędną jest dla naszej firmy zachowanie najwyższej jakości na każdym etapie realizacji projektu. Stawiamy na sprawdzone, nowoczesne rozwiązania, niezawodnych producentów, najwyższej jakości produkty zarówno przy realizacji instalacji systemów kominowych jak i wentylacji.

Stale przeprowadzamy szkolenia pracowników, współpracujemy z czołowymi producentami systemów kominowych i wentylacyjnych. Bierzemy udział w konferencjach w Polsce i za granicą, aby stale poszerzać naszą wiedzę branżową. Śledzimy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, aby móc doradzić Państwu i zaproponować rozwiązania na najwyższym światowym poziomie.

Stawiamy na wysoką jakość, dbałość o poszczególne elementy projektu, wysokiej jakości, przemyślane doradztwo, doskonały kontakt z klientem zarówno na etapie planowania, w trakcie realizacji ale również w obsłudze posprzedażowej.
Wychodzimy z założenia, że zadowolony klient zlecający nam kolejną instalacje, klient który pozostaje z nami na lata jest największą wartością dla naszej firmy. Dlatego jakość jest dla nas priorytetem.

LATA GWARANCJI

Na wszelkie wykonywane przez nas prace udzielamy Państwu gwarancji. Ze względu na specyfikę branży – warunki i długość gwarancji ustalane są z klientem indywidualnie przed podpisaniem umowy/zlecenia.

KONTROLA JAKOŚCI

Nad każdym projektem czuwa nasz zespół kontroli jakości. Każdy element zarówno projektu jak i gotowej instalacji jest skrupulatnie sprawdzany. Dlatego oddając w Państwa ręce gotową realizację jesteśmy pewni, iż każda instalacja pracować będzie niezawodnie przez wiele lat. Nad każdą oddaną instalacją czuwamy również oddając do Państwa dyspozycji nasze ekipy serwisantów. Zarówno na etapie przeglądów i serwisów gwarancyjnych jak i po upływie gwarancji.

Wszystkie nasze instalacje oddajemy w Państwa ręce wraz z indywidualnie ustalaną gwarancją.
Stale dokonujemy przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych.
Wszystkie nasze usługi objęte są systemem wypracowanej przez nas kontroli jakości.
Dzięki takiej polityce – grono naszych zadowolonych klientów stale się poszerza.
Zapraszamy Państwa na naszą stronę z REFERENCJAMI
Jeśli na jakimkolwiek etapie realizacji pojawią się pytania – prosimy o kontakt z osobą nadzorującą dany projekt.

CERTYFIKATY

Ze względu na szczególną dbałość o jakość - wszystkie proponowane i montowane przez nasze ekipy rozwiązania spełniają wysokie wymagania jakościowe, które potwierdzają certyfikaty. Wydawcą certyfikatów jest MPA NRW – MATERIALPRÜFUNGSAMT NORDHEIN-WESTFALEN, niezależna i uznana instytucja przeprowadzająca badania zgodności produktów z normami.
Ze względu na możliwości laboratoryjne, doświadczenie i kadrę specjalistów jest to najbardziej uznana instytucja kontrolująca zgodność z normami.

REKLAMACJE

Poniżej umieszczamy procedurę zgłaszania reklamacji dotyczących naszych prac. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań – prosimy Państwa o KONTAKT